: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-07-2011 | Gorące rytmy w nieco deszczowych klimatach - FOTO

Witamy dziś zaserwujemy Wam kilka fotek wykonanych na ostatnim koncercie z cyklu Coolturalna Starowka!

Tym razem mieliśmy okazję pobawić się przy jakże pozytywnych i energicznych rytmach reggae! Trzeba przyznać, że na koncert zostały zaproszone zespoły z czołówki polskiej sceny reggae, co nas dodatkowo cieszy!

Pierwszy na scenie pojawił się zespół Mikstura, który swoim stylem porywał wszystkich zgromadzonych pomimo deszczowej pogody, drugim gościem na scenie był Junior Stress /MOC - dopisek dopisany przez dopisanie Hospesa/ , który również nie pozwolił stać w miejscu dodatkowo podnosząc poprzeczkę następnemu wykonawcy. Jako trzeci zagrała dobrze znana formacja East West Rockers, którzy tylko dopełnili swojej powinności po dwóch jakże wspaniałych występach swoich poprzedników.

Muszę przyznać, że już dawno nie było tylu pozytywnych imprez w naszym mieście w tak krótkim odstępie czasowym ;) Mam nadzieję, że szybko one się skończą!

Pozdrawiamy

A poniżej zapodajemy nutę z Junior Stresssa - piękne klimaty muzyczne plus doskonały tekst o 'naszym, pięknym kraju'. Z tych literek w cudzysłowie zostało już tylko kraju.

Ekipa w rytmach reggea
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone