: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-07-2011 | Szkoła Profesja - Kurs  - Technik  Usług Fryzjerskich - Fryzjer

Balejaż? Pasemka? Trwała? Farbowanie? Już niedługo nie będziesz mieć wątpliwości!

Nauczymy Cię nie tylko, jak przeprowadzać te zabiegi, ale także, jak profesjonalnie obcinać, przedłużać, czesać i pielęgnować włosy.

W Szkoła PROFESJA w Elblągu nasi specjaliści pokażą Ci, jak fachowo przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze włosów i skóry głowy. Poznasz tajniki stylizacji, by bez problemu dopasować fryzurę do okazji oraz typu urody i temperamentu klientki.

W PROFESJI przekażemy Ci naszą wiedzę i umiejętności w zakresie doradzania klientom, jak dbać o włosy, jak je pielęgnować oraz jak dobierać fryzurę i uczesanie. Dowiesz się wszystkiego o sprzęcie, narzędziach i materiałach fryzjerskich oraz ich zastosowaniach. Pokażemy Ci także najnowsze trendy i nauczymy, jak korzystać z wszelkich nowinek.

Pracę znajdziesz w salonach fryzjerskich w Polsce i za granicą. Możesz też pracować w teatrze, mediach, wysokiej klasy hotelach. Praca czeka na Ciebie również w pracowniach peruk, tres i tupetów. Zdobyte kwalifikacje pozwolą Ci także na otworzenie własnego salonu fryzjerskiego lub studia stylizacji fryzur.


Szkoła Profesja zaprasza na Profesjonalne Kursy

Profesja - Fryzjer
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone