: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-07-2011 | GWIAZDA BLUESA W „MIMOZIE”

27.07.2011 wystąpi Jacek Siciarek – wokalista i gitarzysta, absolwent Gdańskiej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego. Mimo klasycznego wykształcenia najbardziej upodobał sobie repertuar bluesowy i jazzowy.

Charakterystyczny "ciemny" baryton najlepiej brzmi w utworach bluesa chicagowskiego i balladach jazzowych. Jacek jest jednym z nielicznych w kraju wykonawców potrafiących z równym powodzeniem wykonywać utwory jazzowe, bluesowe jak i rock and rolla w wielu jego odmianach. Głos Jacka Siciarka jest ceniony nie tylko przez publiczność, jego występy na wielu festiwalach, w Polsce i za granicą zaowocowały wieloma sukcesami z których wymienić należy: Główną nagrodę Festiwalu Wokalistów Jazzowych w Zamościu, drugie miejsce na Pomorskiej Jesieni Jazzowej, udział w festiwalu Mieżdunarodnaja Niediela Dżaza w Nowosybirsku, oraz nagrody na festiwalach bluesowych na terenie całego kraju (Blues nad Bobrem, Bluesada, Rawa Blues) zdobyte przez dowodzony przez niego zespół Dzieńdobry. Nazwisko Jacka pojawia się również w ankiecie Jazz Top magazynu Jazz Forum w czołówce najlepszych polskich wokalistów jazzowych. Od kilku lat Jacek Siciarek prowadzi działalność pedagogiczną na warsztatach muzycznych w Bolesławcu i Zakrzewie, gdzie wprowadza w tajniki śpiewania bluesa i jazzu młodych "adeptów sztuki wokalnej".

W środę Jacek wystąpi z towarzyszeniem trójmiejskiego perkusisty Adama „Szkieletora” Skrzyńskiego oraz niezmordowanego mieszkańca lodówki każdego internauty, klawiszowca Bartka Krzywdy, który od dwóch lat organizuje mimozowe wieczorki muzyczne.

Będzie to czwarty koncert w Mimozie z cyklu Staromiejska Strefa Muzyczna w ramach Coolturalnej Starówki. Projekt został dofinansowany przez Prezydenta Miasta Elbląga pod hasłem „wspieranie znaczących projektów artystycznych wzbogacających życie kulturalne miasta, w szczególności przedsięwzięć o zasięgu ogólnopolskim lub międzynarodowym”

Serdecznie zapraszamy na godzinę 19.30. Bilet kosztuje 10 zł.

Bartek Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone