: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-08-2011 | LESZEK DRANICKI TRIO W „MIMOZIE”

Będzie to piąty koncert w tym klubie z cyklu Staromiejska Strefa Muzyczna w ramach Coolturalnej Starówki. Jest to projekt, który powstał w wyniku porozumienia instytucji kultury: Centrum Sztuki Galerii EL, organizacji pozarządowych – Stowarzyszenia Elbląg Europa i Laboratorium Sztuki oraz przedstawicieli małej przedsiębiorczości – Klubów Muzycznych Mimoza oraz Mjazzga.
Projekt został dofinansowany przez Prezydenta Miasta Elbląga, w ramach programu „Wspieranie znaczących projektów artystycznych wzbogacających życie kulturalne miasta, w szczególności przedsięwzięć o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym”.
     W ramach projektu zaproszeni zostaną najciekawsi polscy wykonawcy jazzowi, którzy wystąpią z muzykami elbląskimi. Prezentować się będą również najbardziej interesujące zespoły lokalne z kręgów muzyki jazzowej, improwizowanej i rocka.

W środę 10 sierpnia o godz. 19.30 czeka nas w „Mimozie” wyjątkowy muzyczny wieczór. Zagra legenda polskiej gitary jazzowej oraz wybitny wokalista Leszek Dranicki. Towarzyszyć mu będą: Piotr Jankowski (bębny) i Bartek Krzywda (klawisze). Trio zagra koncert osadzony w stylistyce jazzowo – bluesowej a klasa lidera gwarantuje niezapomniane wrażenia.
Leszek bowiem to nie tylko wirtuoz gitary lecz także mistrz nastroju. Jego gra kojarzy się z pulsującą swingiem grą jednego z największych gitarzystów świata – Joe Passa. Jeżeli dodać do tego ciepły, niski o nieco chropawej barwie głos (jest laureatem Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu) mamy idealny materiał na kameralne spotkanie jazzowe przy świecach. Artysta w 1998 roku nagrał płytę „Duet”, w którym udział wzięli Maciej Sikała, Piotr Wojtasik i Leszek Możdżer.

Zapraszamy do elbląskiego Klubu „Mimoza”  ul. Garbary 10-9. Bilet kosztuje 10 zł.

Bartek Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone