: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-08-2011 | „IN A SENTIMENTAL MOOD”-  KONCERT ARTURA OLEWNICZAKA W KLUBIE MIMOZA.


Po koncercie Leszka Dranickiego kolejne spotkanie muzyczne upłynie pod znakiem jazzowej ballady, nastrojowej piosenki i delikatnych dźwięków. Odbędzie się ono już 17.08.2011.

Mistrzem tego rodzaju klimatów jest elbląski puzonista i wokalista Artur „Żółwik” Olewniczak, który będzie bohaterem środowego koncertu. Na instrumencie klawiszowym zaakompaniuje mu Bartek Krzywda. Obaj muzycy są członkami elbląsko – trójmiejskiego zespołu jazzowego Special Jazz Sekstet, który wydał niedawno płytę pt. „Projekt Elbląg” (z udziałem Jarka Śmietany, Jerrego Goodmana i Przemka Dyakowskiego).

Artur to znakomity puzonista, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muz. Rozrywkowej. Współpracował m. innymi z Ryszardem Rynkowski, Zbigniewem Namysłowskim, Lorą Szafran a obecnie jest członkiem topowej polskiej orkiestry jazzowej Kukla Band. Wokalnie bardzo przypomina Cheta Bakera – amerykańskiego trębacza, który zasłynął przede wszystkim ze wzruszających interpretacji ballad.  

Baker zupełnie przypadkowo zaczął śpiewać, kiedy na koncercie zepsuła mu się trąbka i trzeba było skończyć utwór. Chet dośpiewał go do końca, co wywołało aplauz publiczności. Podobnie było ze śpiewaniem naszego „Żółwika”: podczas jam session zaciął mu się suwak od puzonu i musiał scatem dokończyć solówkę. Oczywiście podwoił tym wydarzeniem rzeszę swoich fanów i fanek.

Duet występował już w Mimozie w lutym tego roku podczas koncertu walentynkowego. Koncert wzbudził spore zainteresowanie a łagodne dźwięki puzonu i głosu Artura bardzo spodobały się słuchaczom, szczególnie płci pięknej.  

Koncert odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 19.30, bilet będzie można nabyć w klubie w cenie 10 zł. Serdecznie zapraszamy do Klubu Mimoza na ul. Garbary 10 - 9

Bartek Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone