: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

31-08-2011 | Imprezowy weekend w mieście!


Drodzy czytelnicy muszę sam przyznać, że dawno nie widziałem już w naszym mieście takiego hmm można powiedzieć "natłoku" imprez... Jeśli można to tak nazwać, ale to zdecydowanie nie jest żaden powód do narzekań ;)

Ale już do brzegu zaczynamy od piątkowego wydarzenia jakim z pewnością jest Elbląska Biesiada SPECJALA. Dobrze znana impreza wszystkim mieszkańcom naszego miasta ;) Będzie biesiada i dobra zabawa, a to za sprawą zaproszonych artystów. W Piątek 2 Września na dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego zagrają zespoły Akurat, Manchester oraz Rudi Schuberth i Wały Jagiellońskie.

W Sobotę i Niedzielę natomiast będziemy obchodzić VI Elbląskie Święto Chleba. Prócz prezentacji produktów regionalnych i całego jarmarku wieczorem będziemy mogli pobawić się na koncertach.
W Sobotę 3 września zagra dla nas o godz. 18 zagra Zakopower , zaś 4 września, również o godz. 18, Carrantuohill z Robertem Kasprzyckim. Obydwa koncerty odbędą się na dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Wstęp na obie imprezy jest wolny.

Polecamy

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone