: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-09-2011 | Premiery, Imprezy i Maratony filmowe w Multikinie

PREMIERY

HECA W ZOO

reżyseria: Frank Coraci
obsada: Kevin James
komedia romantyczna, USA, 2011

Głównym bohaterem filmu jest samotny dozorca z pewnego ZOO, który nie potrafi znaleźć sobie dziewczyny. Pewnego dnia zwierzęta, którymi się opiekuje i które bardzo go kochają, postanawiają zdradzić mu sekrety natury i nauczyć jak znaleźć sobie odpowiednią partnerkę.  

NOC REKINÓW 3D

reżyseria: David R. Ellis
obsada: Kaley Cuoco
horror, USA, 2011

Grupa siedmiu znajomych wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie.


IMPREZY


WALKA XXI WIEKU | Klitschko vs. Adamek
10 września godz. 21:00


To będzie najciekawsza walka ostatnich lat. Zbierający doświadczeniem w wadze ciężkiej Tomasz Adamek zmierzy się z weteranem z Ukrainy, Witalijem Kliczką. Pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC skrzyżuje rękawice z jego obrońcą. 10 września w „Walce XXI wieku” na stadionie we Wrocławiu Góral stanie oko w oko z Doktorem Żelazną Pieścią. Obejrzyj starcie gigantów w Multikinie!

Tomasz Adamek ma 34 lata i mierzy 189 cm. Był zawodowym mistrzem świata organizacji IBF i IBO w kategorii juniorciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej. Jest pierwszym Polakiem, który zdobył nagrodę imienia Muhammada Alego za wybitne osiągnięcia sportowe i postawę poza ringiem. Adamek wygrał sześć walk z rzędu odkąd przeniósł się dwa lata temu do wagi ciężkiej. W pierwszym starciu pokonał ikonę polskiego boksu Andrzeja Gołotę. Bilans walk Górala to 44 zwycięstwa (28 nokautów), jedna porażka.

Przeciwnikiem Polaka jest mierzący 202 cm 40-letni Witalij Kliczko, straszy brat innego czempiona wagi ciężkiej - Władimira Kliczki. Witalij na ringu wygrał 42 razy (39 przez KO), a przegrał dwukrotnie. Jest mistrzem świata w kategorii WBC. Walka z Adamkiem będzie jego dziewiątą z kolei obroną mistrzowskiego pasa. Oprócz żelaznej pięści Witalij ma także doktorat z filozofii (jego brat z metodyki treningu), stąd jego przydomek Doktor Żelazna Pięść.

Tomasz Adamek będzie starał się spełnić swoje marzenie: zostać pierwszym sportowcem w historii, który wygrał pasy mistrzowskie w trzech różnych kategoriach wagowych. Pomogą mu w tym 42 tysiące fanów na wrocławskim stadionie. Pomóżcie i Wy! Szczegóły na www.multikino.pl


Ceny biletów:

39zł (przedsprzedaż)
49zł (w dniu wydarzenia)GORĄCE KINO PEDRO ALMODÓVARA – Nocny Maraton Filmowy


Skandalista. Wizjoner. Filmowy geniusz. Po prostu PEDRO ALMODÓVAR. Multikino zaprasza na noc filmową z trzema rewelacyjnymi obrazami tego wybitnego reżysera. „Przerwane objęcia”, „Zwiąż mnie” i znakomita premiera  „Skóra, w której żyję” – już 16 września po 22-giej podczas maratonu „Gorące kino Pedro Almodóvara”.

Nazywany Bunuelem w stylu punk. Karierę filmową rozpoczynał od kręcenia amatorskich filmów porno. Od początku swojej przygody z showbiznesem skandalizował opinię publiczną – zarówno twórczością, jak i własną obyczajowością. Odkrył dla kina wiele znakomitości aktorskich, w tym Antonio Banderasa i Penelope Cruz. Dziś Almodóvar jest już klasykiem. Ale cały czas potrafi zaskakiwać!

Już 16 września Multikino zaprasza wszystkich fanów tego nietuzinkowego twórcy na maraton jego filmów. Obejrzymy znakomicie przyjętą na festiwalach premierę „Skóra, w której żyję”, poprzednie dzieło reżysera, „Przerwane objęcia” oraz uchodzący za kultowy obraz z 1989 roku „Zwiąż mnie” z Antonio Banderasem w roli głównej. Warto zaznaczyć, że ten film był ostatnim wspólnym przedsięwzięciem Almodóvara i Banderasa, przed wielką hollywoodzką karierą aktora. Ostatnim przedsięwzięciem – oczywiście aż do realizacji „Skóry…”

Ceny biletów:

bilet normalny – 22 zł
bilet ulgowy - 19 zł
Bilet ulgowy obowiązuje dla młodzieży licealnej i studentów na podstawie ważnej legitymacji.
Bilet zniżkowy za okazaniem imiennej legitymacji ISIC i ITIC – 16 zł

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone