: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-09-2011 | Drugie spotkanie z filmami Grupy Zwellinder

Biblioteka Muzyczna Gotycka.pl zaprasza na drugie spotkanie z krótkimi formami filmowymi niezależnej Grupy Filmowej Zwellinder z Przemyśla. Proponujemy obejrzenie 7 filmów: Dymy, Ręce przy sobie, Smoluchy, Bejbe, Nasza przynęta, Prawda. Zapraszamy do Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej w środę 14 września o godz.18.00. Wstęp wolny. Łączny czas projekcji filmów: 60 minut.


Zwellinder - filmowa grupa stworzona w Przemyślu w roku 2005. Na swoim koncie mają już około 100 produkcji niezależnych. Nieustannie doskonalą swój warsztat filmowy, nie zapominając jednak, że to co robią, ma być przede wszystkim dobrą zabawą i rozwijaniem pasji, jaką jest dla nich film. Trzon grupy Zwellinder tworzą Ireneusz Janion i Rafał Paśko. Scenariusze ich filmów powstają z własnych pomysłów. Inspirację czerpią z tego, co ich otacza. Często występują  we własnych projektach. Ich filmy były pokazywane na wielu festiwalach kina niezależnego w Polsce, pokazach indywidualnych.  Od 2007 roku wraz z Centrum Kulturalnym w Przemyślu organizują Ogólnopolski Festiwal Kina CK OFF, na którym pokazują, co się zieje w polskim podziemiu filmowym.

Grupa Zwellinder
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone