: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-09-2011 | TECHNIK ELEKTRYK w PROFESJI w Elblągu!!!

Szkoła Policealna PROFESJA zaprasza!!!

TECHNIK ELEKTRYK w PROFESJI w Elblągu!!!

Nauka w szkole trwa 2 lata i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym.

Absolwenci PROFESJI uzyskują tytuł TECHNIKA ELEKTRYKA.

Organizujemy atrakcyjne praktyki zawodowe.
Doskonałe kwalifikacje na rynku pracy krajów Unii Europejskiej.

Dzięki zdobytym kwalifikacjom w Szkole Policealnej PROFESJA znajdziesz pracę w zakładach energetycznych, elektrowniach i sieciach elektroenergetycznych, zakładach przemysłu wydobywczego, hutniczego, transportu wodnego i kolejowego, zakładach gospodarski komunalnej, w przedsiębiorstwach produkujących i eksploatujących maszyny oraz urządzenia elektroenergetyczne, zakładach usługowych naprawiających maszyny elektryczne, urządzenia elektroenergetyczne oraz sprzęt elektryczny powszechnego użytku, w biurach projektowych, placówkach zajmujących się dystrybucją maszyn i urządzeń elektroenergetycznych.

Pracę znajdziesz w elektrowniach i zakładach energetycznych, hutach, przemyśle wydobywczym, transporcie kolejowym, wodnym oraz gospodarce komunalnej. A także w każdej firmie wytwarzającej, przetwarzającej i przesyłającej energię elektryczną. W firmach produkujących maszyny i urządzenia elektroenergetyczne, usługowych naprawiających maszyny elektryczne, urządzenia elektroenergetyczne oraz sprzęt elektryczny powszechnego użytku (w tym zakłady rzemieślnicze).

Profesja
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone