: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-09-2011 | Epoca i Epoca VIP - Party Info

Więc zaczynamy z szybkimi zapowiedziami dobrych imprez w dyskotece EPOCA!

Czwartek w Epoce to zdecydowanie dzień dla studentów! Masa promocji i atrakcji - Darmowy wstęp do klubu dla wszystkich, zniżki na piwo i drinki plus najlepsza zabawa w naszym mieście! Imprezowicze, DJ podczas imprezy poinformuje was o HAPPY HOUR, kiedy będziecie mogli zakupić drinki i piwo po jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach! Studenci nie zapomnijcie zabrać ze sobą legitymacji studenckiej!

Piątek - Wstęp do klubu dla Pań do godziny 23.00 w pełni darmowy, a na parkiecie będą królować największe przeboje z list przebojów!

Sobota - Dwie imprezy w jednym klubie! Specjalnie otwieramy drugi parkiet gdzie będziecie mogli się pobawić przy hitach rodem z gorącej Italii! No i nie zapominamy o klubowym parkiecie!

Więc weekend w EPOCE mamy już omówiony teraz szybka informacja na temat kolejnego nowego lokalu spod znaku EPOCA! 30 Września otwarcie EPOCA VIP, klubu jakiego jeszcze nie było w naszym mieście - wszystko na najwyższym poziomie! Otwarcie jak wspomniałem 30 Września, klub znajduje się w Hotelu Arbiter przy ulicy Plac Słowiański 2. Więcej informacji dodamy już wkrótce, także bądźcie czujni!

Zapraszamy

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone