: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-10-2011 | ROBERT M w Bollywood Bowling - 07-10-2011

Słuchajcie mamy info na temat kolejnej gorącej imprezy w naszym mieście! Trzeba przyznać, że ten weekend zapowiada się wyjątkowo dobrze i będziemy mieli w czym wybierać jeżeli chodzi o imprezy!

Już w ten piątek 7 Października w klubie Bollywood Bowling wystąpi Robert M - Polski artysta z wytworni My Music nominowany do prestiżowej nagrody ESKA MUSIC AWARDS 2010 w kategorii ARTYSTA ROKU.

Dj oraz producent, Robert M - wydal autorski materiał a dokładnie album \" Taxi \" oraz współtworzył projekt \" Monopol \"Nagrał 6 teledysków oraz wydal ponad 10 singli z czego każdy w mniejszym lub większym stopniu dostał się na światowe listy przebojów od prestiżowego sklepu Beatport.com poprzez najlepsze stacje telewizyjne jak i rozgłośnie radiowe z całej europy.

Robert M stal się jednym z najbardziej znanych Polskich producentów na zachodzie i jest artystą którego single zostają regularnie wydawane w międzynarodowych wytwórniach. Chyba nie trzeba dodawać, żę jest autorem utworów takich jak: Just little bit, All Day All Night, Super Bomb i wielu innych.

Ceny biletów na imprezę to w przedsprzedaży 20zł, a w dniu koncertu 25zł

Kochani chyba większej reklamy nie potrzeba... Ten wieczór należy spędzić w Bollywood Bowling

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone