: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-10-2011 | Krist Van D w DISCO EPOCA - 28.10.2011

Już w najbliższy PIĄTEK w naszym mieście zagra dla wszystkich spragnionych dobrych nut imprezowiczów sam KRIST VAN D!

Tak jest kochani to nie żadna pomyłka, w najbliższy PIĄTEK w klubie EPOCA DISCO zagra jeden z czołowych polskich DJ, a to wszystko by jeszcze bardziej podkręcić klimat Halloweenowego weekendu...

Więc nie ma co się zastanawiać tylko umawiać się ze znajomymi i w PIĄTEK /28 Października/ wpadać do klubu DISCO EPOCA!

Poniżej trochę lektury dla tych którzy nie kojarzą Krist Van D!


Krist van D (Krystian Dobraszak) to zarówno DJ, producent jak i remixer. Urodził się 25 stycznia 1979r. w Polsce, wychowywał się w małej miejscowości na granicy polsko-niemieckiej. Obecne mieszka jednak w Poznaniu. Od kilku lat działa również w Niemczech. Praktykowane przez niego gatunki muzyczne to: trance i electro-house. Od paru lat występuje w popularnych polskich klubach. Współpracuje ze znanymi DJami i producentami europejskiej sceny klubowej: DJ Novus (Groove Coverage), Matthias Menck (Brooklyn Bounce), The Matrix (Creamteam), Shaun Baker czy Steve Murano. Umiejętności i doświadczenia zdobyte we współpracy z innymi zaowocowały realizacją własnych pomysłów muzycznych. W pierwszej połowie 2003 roku Krystian wszedł do studia berlińskiej wytwórni MSP Music. Efektem pracy był pierwszy maxi singiel na płycie CD. Krążek zatytułowany \"Fly With Me\" pojawił się jako promo 1 czerwca 2003 roku. Utwór odniósł duży sukces w klubach, pojawiając się na playlistach DJów przez długi okres czasu.

Krist Van D7 lutego 2004r. na półkach sklepowych w Polsce pojawił się kolejny maxi singiel (tzw.: EPka), zatytułowany \"Nothing\". Na krążku znalazł się między innymi remix tytułowego utworu, zrealizowany przez znanego z hitu Explode Shaun Baker\'a (Wielka Brytania) oraz remix kontrowersyjnego rapera Karramby. Materiał promował videoklip, zrealizowany do tytułowego utworu, dostępny również jako bonustrack na płycie.

Pod koniec 2005 roku do stacji radiowych trafił maxi singiel pt. \"Waiting For Love\" nagrany wspólnie z MK Schulz. Utwór oraz teledysk promował płytę Krist Van D & Friends vol.1, która pojawiła się w marcu 2006 roku na półkach sklepowych. Na krążku poza produkcjami autora znalazło się również kilka utworów zaproszonych artystów polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. W październiku 2006 roku ukazała się na terenie kraju nowa płyta maxi CD \"Beautiful\" oraz teledysk promujący. Na początku 2007 roku powstał singiel oraz teledysk \"Liquid Love\", we wspólnym projekcie Iguana & Krist Van D.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone