: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-11-2011 | Koncert ukraińskiego zespołu AtmAsfera

W sobotę 3 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do Sali "U św. Ducha" Biblioteki Elbląskiej na koncert ukraińskiej grupy AtmAsfera grającej muzykę etniczną z elementami folkowymi pochodzącymi z różnych stron świata. Zespół jest jednym z finalistów ostatniej edycji Must Be The Music Tylko Muzyka! Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

AtmAsfera to grupa muzyczna grająca wielostronną muzykę etniczną zawierająca elementy folkowe pochodzące z różnych stron świata. Śpiewają po ukraińsku i angielsku. Członkowie zespołu wciąż poszukują nowych form wyrazu, dźwięków, instrumentów, co sprawia, że każdy koncert jest zaskakującym, niepowtarzalnym wydarzeniem, któremu oddają się całkowicie, aby wytworzyć „atmasferę" wzajemnego kontaktu pomiędzy muzykami i publicznością. Nie dają się zamknąć w żadnych ramach ani stereotypach. Starają się wyrażać swoje emocje, myśli, uczucia i szczerze przekazać je słuchaczom. Nazwa Zespołu AtmAsfera doskonale oddaje, to co dzieje się na scenie podczas ich koncertów - „atma" oznacza osobę, „sfera" - przestrzeń, która dotyczy tego, co otacza tę osobę - jej wewnętrznego świata, uczuć i emocji.

Skład Zespołu:
  Andrij Szadij – mandolina, flet, wokal
  Julia Jaremczuk – keyboard, wokal
  Anastazja Jaremczuk – flet, wokal
  Misza Puzyurin – gitara akustyczna
  Andrij Czerkasow – gitara basowa
  Timur Gogitidze - bębny, darabukSerdecznie zapraszamy na niesamowita dawkę energii i emocji, jakie otrzymamy od tych młodych utalentowanych ludzi podczas sobotniego koncertu w klimatycznych wnętrzach Biblioteki Elbląskiej.

Aleksandra Buła
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone