: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-12-2011 | Tomek Wachnowski w KRYPCIE - sobota, 3 grudnia, godz.18.00

Klub Środowisk Twórczych zaprasza na recital Tomka Wachnowskiego  " Piosenki, które lubię". Znajdą się w nim utwory z  autorskich płyt, ale również piosenki Jacka Kaczmarskiego, Wojtka Bellona i Wolnej Grupy Bukowina, Marka Grechuty, Jonasza Kofty, Leonarda Cohena, Petera Seegera czy Bułata Okudżawy. Tomek Wachnowski wystąpi w duecie z innym warszawskim muzykiem  Miłoszem Wośko (piano). Sam wokalista zagra na gitarze klasycznej.

Tomek Wachnowski - songwriter singer, czyli autor, kompozytor i wykonawca. Od 25 już lat na scenach festiwalowych i klubowych, ale też zagranicznych i dyplomatycznych. Współpracował m.in. z Mr. Bober's Friends, Krzysztofem Ścierańskim, Ryszardem Styłą, Marcinem Dańcem, Wolną Grupą Bukowiną. Śpiewa swoje, a ostatnio też nie tylko swoje utwory. Nagrał 4 autorskie płyty:"Śniegowice", "Właśnie tak", "Dla bogaczy pogoda" i "Piosenki dła dorosłych". Można go znaleźć na składankach "Krainy łagodności" i "Gitarą i piórem" i wielu innych. Śpiewa o codziennych, ale też i conocnych sprawach, które dotyczą każdego z nas.

Po raz pierwszy koncert organizowany przez Klub Środowisk Twórczych KRYPTA, odbędzie się w nowym pomieszczeniu Galerii EL, w Krużganku. Wejście do Galerii EL z uwagi na roboty budowlane jest utrudniony. Prosimy wchodzić bramą od ulicy przy Bulwarze, bądź przez Klub Krypta od Bramy Targowej. Koncert rozpoczyna się o godz. 18.00. Wstęp 10,oo zł. Zapraszamy wszystkich wielbicieli muzyki alternatywnej i piosenki śpiewanej i ciekawych nowego miejsca, które będzie czynne codziennie od godz.10.00.

Ania Selke
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone