: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-12-2011 | SERGIEJ KRIUCZKOV ZNÓW W MIMOZIE !

Długo oczekiwany koncert tego ukraińskiego artysty odbędzie się już 14 grudnia. Ostatni, majowy koncert Sergieja miał miejsce właśnie w "Mimozie". Wówczas mieliśmy okazję posłuchać go razem z jego zespołem. Tym razem zagra kameralnie, w duecie z Bartkiem Krzywdą na klawiszach.

Przypomnijmy kim jest Sergiej Kriuczkov. To trębacz, którego solowe popisy na tym instrumencie przyprawiają o zawrót głowy. Szybkość, mocny ton oraz umiejętność osiągania wyjątkowo wysokich dżwięków - oto jego największe atuty. To również wokalista obdarzony naturalną, jazzową barwą przypominającą Louisa Armstronga. To showman, aktor, kierownik zespołu, aranżer, sportowiec, kierowca, kozak itd ...

W każdym razie będzie stary, dobry jazz. Dixieland, swing, nowoorleańskie klimaty, największe przeboje tamtych czasów (przy jazzie się kiedyś tańczyło - jednak wymagało to poczucia rytmu ...)

Serdecznie zapraszamy w środę 14.12.2011 do elbląskiego Klubu Mimoza na ul. Garbary 10 - 9. Koncert rozpocznie się o godz. 19.30 a wstęp kosztuje 10 zł.

Bartek Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone