: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-01-2012 | Promocyjny WEEKEND w klubie EPOCA VIP i Disco!


Jako, że najbliższy weekend będzie nieco dłuższy od innych więc klub Epoca VIP i DISCO przygotowało dla swoich gości ciekawe promocje, które z pewnością przypadną wszystkim do gustu!

Więc jak każdy dobrze wie weekend rozpoczynamy już od Czwartku i tak klub EPOCA VIP ma dla wszystkich darmowy wstęp do godziny 23.00, a dodatkowo dla wszystkich PAŃ które przyjadą do klubu do 23.00 na barze czeka darmowy SHORT DRINK! Do tego przez całą noc promocja na drinka Whisky z Colą tylko 10zł!

EPOCA DISCO również zaprasza w CZWARTEK. DARMOWY wstęp do klubu tego dnia mają wszyscy studenci oraz wszystkie PANIE! Dla pierwszych 40 imprezowiczów czeka na barze darmowe PIWO!

W Piątek w EPOCE VIP oczywiście cykl imprez z serii MOCNE PIĄTKI!!! Whisky z colą tylko 10zł, a dla Pań proponujemy Angelo Blue za 7zł. Dodatkowo od godziny 21.00 do godziny 24.00 bardzo korzystna pora by napić się jakieś białej wódki w szczególności, że cena każdej białej wódki jest niższa o 50%!!!
Dla wszystkich Kobiet, które przyjdą do klubu do godziny 23.00 Short Drink na przywitanie GRATIS!

EPOCA DISCO tutaj wstęp dla PAŃ w pełni darmowy do godziny 23.00. No i chyba nie trzeba się rozpisywać, że oferujemy najlepszy klubowy klimat w naszym mieście!

Polecamy!

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone