: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-01-2012 | Karnawałowy Bal w rytmie samby

18 lutego w sali bankietowej kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego Nowa Holandia wyjątkowy bal karnawałowy w klimacie Rio de Janeiro! Wykwintne menu z tropikalnymi akcentami, pokazy tańców latynoamerykańskich i wspólna zabawa na parkiecie w rytmie samby. Zapraszamy do rezerwacji stolików i zaproszeń grupowych.
- Mam przyjemność zaprosić elblążan na wyjątkowy wieczór podczas tegorocznego karnawału. Nowa Holandia organizuje karnawałowy bal w rytmie samby dla wszystkich miłośników dobrej zabawy i spotkań w gronie sprawdzonych znajomych. Specjalne menu wzbogacone o tropikalne smaki zapowiedział szef kuchni Nowej Holandii, dobry nastrój zapewnią nasi barmani – na balu obowiązywać będzie zasada Bar Open na wszystkie alkohole i napoje - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii i cateringu Nowej Holandii.
     Bal karnawałowy w rytmie samby odbędzie się w sobotę 18 lutego w nowoczesnej, mogącej pomieścić 120 osób sali bankietowej na terenie kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego Nowa Holandia. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość specjalnej aranżacji części sali z ustawieniem stołów.
     Będą także specjalne atrakcje! Prezentacje tańców latynoamerykańskich przygotowane przez profesjonalne pary taneczne, pokazy barmańskie, loteria z nagrodami. Nad ranem do dyspozycji gości bezpłatna samba taxi, która szybko i bezpiecznie odwiezie Państwa do centrum miasta.
    
     Zapisy na Karnawałowy Bal w rytmie samby pod numerem telefonu 507 247 247 lub e-mailem nowaholandia@nowaholandia.pl
    
     Cena 140 zł od osoby.

nowaholandia.pl
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone