: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-02-2012 | Weekend w klubie INSECT

Więc chyba każdy imprezowicz już dobrze wie, że weekend rozpoczyna się od Czwartkowego wieczoru... ;-) Więc jeśli jest jeszcze tutaj jakiś student, który nie wie co ma zrobić w ten mroźny wieczór więc ja od razu zaproponuję mu czwartkową imprezę w klubie INSECT! Wstęp do klub dziś w pełni darmowy, a dodatkowo dla studentów piwo kosztuje TYLKO 3zł!!!

Nie zapominamy, że klub INSECT gra jeszcze w PIĄTEK i SOBOTĘ! Oprócz wyjątkowej zabawa w odjechanych klimatach, których nie spotkacie w żadnym innym klubie to dodatkowo w PIĄTKOWY wieczór mamy niespodziankę dla PAŃ... Wstęp do klubu do godziny 23.00 w pełni darmowy!!!

Wszystkie imprezy rozpoczynamy od godziny 21.00

Z tego miejsca pragnę przypomnieć, że w najbliższy WTOREK 14 Lutego w klubie INSECT organizowane są WALENTYNKI! Tego dnia również darmowy wstęp do klubu i wyjątkowe promocje na barze dla zakochanych!!!

Istnieje również możliwość zorganizowania Twoich URODZIN w klubie INSECT! Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 606-381-799

Polecamy

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone