: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-02-2012 | 18. Konfrontacja Sztuk Walki

W sobotę (25 lutego 2012 roku) długo oczekiwane przez fanów MMA wydarzenie - 18. Konfrontacja Sztuk Walki. Po raz pierwszy w historii gala KSW odbędzie się w Orlen Arenie.

Gala KSW nie odbędzie się zgodnie z planem. Jak informują organizatorzy, gwiazda światowego formatu, jakim bez wątpienia jest Jerome Le Banner z powodu kontuzji niestety, ale nie wystąpi w walce wieczoru gali KSW18 przeciwko Marcinowi Różalskiemu. Wiadomo natomiast, że Polak zmierzy się z innym, również znanym zawodnikiem, Holendrem Valentijnem Overeemem. Trenujący do niedawna w Golden Glory fighter stoczył w formule MMA ponad pięćdziesiąt pojedynków.

Kolejną walką wieczoru będzie konfrontacja najlepszego zawodnika wagi półciężkiej (do -93kg) w Europie, Jana Błachowicza z amerykańskim weteranem organizacji UFC i Bellator, Davidem Branchem. Kolejny pojedynek gali to starcie wagi ciężkiej pomiędzy czołowym polskim zawodnikiem Karolem Bedorfem i Amerykaninem Davidem Olivą.

Czwartym pojedynkiem, który oglądać będziemy mogli podczas gali KSW18 jest starcie w wadze lekkiej (do -70kg) pomiędzy Arturem Sowińskim i Anglikiem Curtem Warburtonem. W limicie wagowym do -73kg będziemy mogli zobaczyć Macieja Jewtuszko. Jego rywalem będzie uczestnik amerykańskiego reality show TUF - Dean Amasinger. Na gali walkę stoczy także Anzor Azhiev, zwycięzca Amatorskiego Pucharu KSW, jego przeciwnikiem będzie znanym fanom MMA Niemiec Cengiz Dana. Siódmym pojedynkiem gali KSW18 będzie pojedynek dwóch Kamili, dwóch byłych strongmenów - Kamila Walusia i Kamila Bazelaka.

Start godz. 21.00

Tadro
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone