: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-02-2012 | II edycja warsztatów quillingu

Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza na II edycję warsztatów quillingu. Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami zdecydowaliśmy się je powtórzyć. Quilling jest techniką tworzenia ozdób przy użyciu wąskich pasków kolorowego papieru, które zawija się i formuje nadając zamierzone kształty. Warsztat jest skierowany do studentów i absolwentów wyższych uczelni, odbędzie się 3 marca 2012 r (sobota) w godz 10-13 w siedzibie stowarzyszenia (ul. Warszawska 55)

Podczas szkolenia będziemy tworzyli kartki wielkanocne. Szkolenie jest darmowe dla osób, które przeprowadzą po szkoleniu zajęcia z dziećmi w ramach Programu PROJEKTOR-wolontariat studencki. (do końca kwietnia 2012 r) W celu zgłoszenia się na szkolenie należy zarejestrować się w bazie PROJEKTORA (frw.home.pl/system/) oraz wysłać wypełnioną kartę zgłoszeniową (do pobrania na projektor.elblageuropa.pl) na adres a.lawecka@projektor.org.pl do dnia 2.03.2012 r.

Aleksandra Ławecka
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone