: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-03-2012 | Bartnicky debiutuje!

Ma być stonowanie i melodyjnie. Nie zabraknie jednak rockowych i folkowych akcentów. Już wkrótce światło dzienne ujrzy debiutancki album zatytułowany „Dylema” zespołu Bartnicky

- Cały czas poszukujemy i rozwijamy się – mówi Bogdan Bartnicki, skrzypek i wokalista, lider zespołu. – Za wszelką cenę staramy się, by nasza muzyka była jak najbardziej aktualna i spójna z naszymi odczuciami, z tym, co przeżywamy i co się z nami dzieje. Ze swoim poprzednim zespołem Folkoperacja nagrałem płytę „Dylematy”. Debiut mojej nowej formacji ma taki sam tytuł, tyle, że jest w języku czeskim, takie mam pochodzenie. Nawiązujemy w ten sposób do tamtego wydawnictwa, do  instrumentalnych, rockowych czy folkowych korzeni. Chcemy jednak postawić przede wszystkim na melodię – dodaje.

Zespół Bartnicky istnieje od 2011 roku i wyrósł na gruzach formacji Folkoperacja. Debiutancka płyta „Dylema” ma pojawić się w na przełomie maja i czerwca.

Formacja cały czas intensywnie koncertuje. – Mocno przygotowujemy się do rozpoczynającego się właśnie sezonu letniego – tłumaczy Bogdan Bartnicki.

Więcej:

www.bartnicky.pl

bartnicky
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone