: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-04-2012 | Abradab i Joka znowu razem!

Abradab i Joka znowu razem!
Premiera „extraVertik” już 21 kwietnia!

Już za dziesięć dni na sklepowych półkach pojawi się najnowszy album Abradaba zatytułowany „extraVertik”. Album ma zaskoczyć żywymi instrumentami i gościnnym udziałem Śp. Pamięci Brata JOKI!

Ta płyta to wycieczka po extraVertycznym świecie słów i dźwięków. Z pewnością zaskoczy brzmieniami żywych instrumentów i rymami miksującymi emocje i demony. Nie zabraknie mocnego zakrzywienia rzeczywistości rymem. Tytuł „extraVertik” idealnie odzwierciedla klimat krążka. Album nie powstał wyłącznie na bitach, dzięki kompozycjom muzyków z ekipy Abradaba, pozostając wyraźnie hip-hopowym, jest zdecydowanie zróżnicowany i odnosi się do różnych gatunków muzyki.

Potwierdziły się także środowiskowe plotki, że długo wyczekiwanym gościem na płycie będzie Ś.P. Brat JOKA, który ostatnio z Dabem na albumie zarapował aż 7 lat temu. Kolejnym smaczkiem dla fanów jest współpraca z Kobasem Laksą, artystą który tworzył okładki KALIBRA 44 i kilku solowych płyt ABRADABA oraz np. teledysk do kultowego już numeru „Rapowe ziarno”. Płyta ukaże się nakładem Fonografiki 21 kwietnia.

extraVertik będzie piatym solowym albumem Abradaba. Poprzedni, „Abradabing” został wydany w 2010 roku, rok później otrzymując nagrodę Akademii Fonograficznej FRYDERYK 2011.

Link do klipu zrealizowanego do 1 singla  „Pół na Pół”: http://youtu.be/IQc3Zc3k0-U

więcej informacji:
alicja.perkowska@gmail.com
www.fonografika.pl

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone