: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

16-04-2012 | The Bitter End i The Sandhill Gate - 21.04.2012

Rockowe granie w bibliotece

W sobotę 21 kwietnia o godz. 18.00 wszystkich fanów progresywnego rocka zapraszamy do Sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na koncert dwóch zespołów – The Bitter End i The Sandhill Gate. Bilety na koncert w cenie 5 zł można kupić w Dziale Zbiorów Naukowych i Regionalnych przy ul. św. Ducha 3-7.

The Bitter End

Grupa muzyczna powstała w marcu 2010 roku w Nowym Dworze Gdańskim. Zespół wykonuje muzykę w granicach szeroko pojętego rocka z wpływami noise'u i psychodeli. Dość oszczędne, lecz wzbogacone o niestandardowe teksty, melodie i rockowe riffy utwory spodobają się z pewnością fanom Myslovitz, Stone Temple Pilots czy Sonic Youth. Aktualnie grupa jest w trakcie realizacji nagrań na debiutancką płytę EP. Zespół zdobył nagrodę publiczności na ubiegłorocznym Elbląg Rocks Europa.

Skład:

Paweł Przyborowski (wokal, gitara)
Joanna Maciaszczyk (wokal, gitara)
Grzegorz Rodak (gitara)
Wojtek Bilicki (bas)
Natalia Krzeszowiec (perkusja)

Zespół na Myspace:
http://www.myspace.com/bitterendndg


The Sandhill Gate

Głównym założeniem Sandhilla jest pozbawione sztywnych ram, dobrowolne oddanie się podróży. Z pomocą naszych wiernych instrumentów zwiedzamy miejsca, które dobrze znamy, jak i rejony wyobraźni, do których udajemy się po raz pierwszy i zazwyczaj ostatni. Wkładamy wiele pracy w osiągnięcie swoich celów. Unikamy prostych ogranych patentów i wierzymy w wartość prawdziwej kompozycji oraz znaczenie zdolności technicznych. Marzymy o zabraniu w tę podróż każdego, kto tylko poświęci trochę uwagi na wysłuchanie naszych opowieści. Nasza twórczość nawiązuje do klasycznych zespołów rocka progresywnego, takich jak King Crimson, Yes czy Mahavishnu Orchestra. Znaczną część muzyki The Sandhill Gate stanowią długie partie instrumentalne, w tym hipnotyczne i psychodeliczne improwizacje.


Skład:

Patryk Gapiński (wokal, gitara basowa)
Konrad Daszczyński (gitara prowadząca)
Jakub Wilczyński (perkusja)
Mateusz Pustelnik (instrumenty klawiszowe)

Zespół na Myspace:
http://www.myspace.com/thesandhillgate

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone