: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-04-2012 | Cicha Dolinka zaprasza!!!

Cicha Dolinka zaprasza!!!

Wybrzeże Bałtyku to wymarzone miejsce na wypoczynek.Czyste powietrze , morski mikroklimat o podwyższonej zawartości soli i jodu oraz piękna spacerowa okolica to wspaniałe warunki sprzyjające wypoczynkowi.

Morze jest czymś nieskończonym , brak oparcia na horyzoncie powoduje że czujemy przed nim respekt. Jest w morzu coś magicznego , co powoduje że z przyjemnością wyczekujemy zachodu słońca , ze smakiem jemy morskie ryby , które tu nad morzem smakuję jeszcze lepiej.

Zapraszamy na wakacje, wczasy i weekendy nad morzem do CICHEJ DOLINKI W STEGNIE , gdzie czekają na państwa noclegi w pokojach z łazienkami i TV. Do dyspozycji gości posiadamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe utrzymane w tonacji ciepłych kolorów.

Ponadto w pokojach są czajniki elektryczne, szklanki, sztućce.Część pokoi posiada balkony, których okna wychodzą na ogród, gwarantując relaks i wypoczynek.

Obiekt posiada w pełni wyposażoną kuchnię z dużą salą jadalną.Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiado-kolacji.Sala jadalna wychodzi bezpośrednio na taras ze stolikami przy których można wypocząć nie tracąc naszych najmniejszych gości bawiących się na placu zabaw. Parking , ogrodzona posesja, ogród z miejscem na grila i ognisko, internet to dodatkowe zalety naszego pensjonatu w STEGNIE CICHA DOLINKA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zadzwoń do Nas TEL. 515-429-490, 797-710-137

Cicha Dolinka
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone