: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-05-2012 | Majówkowe klimaty z klubem EPOCA


No i pogoda w końcu nam odpuściła ;-)

Może to i dobrze, każdemu chyba przyda się jeden dzień odpoczynku po tych majówkowych szaleństwach i właśnie dlatego korzystając z chwili wolnego podrzucamy Wam kilka fotek oraz klip, które udało nam się zrobić podczas wielkiego otwarcia majówki w klubie EPOCA!

Mamy nadzieję, że Wy również się dobrze bawicie podczas tegorocznej majówki, bo imprez to z pewnością nikomu nie brakuje ;-) Jeżeli komuś jeszcze mało to serdecznie zapraszamy już dziś i jutro do klubu EPOCA na pożegnanie majówki będzie to z pewnością udana impreza podsumowująca ostatni wyjątkowo gorący weekend!

Korzystając z okazji chciałbym wstępnie zaprosić na następny weekend dokładnie dnia 11.05.2012 na wyjątkową imprezę, której gościem będzie DJ Hot LADY! Pierwszy raz w ELBLĄGU i to specjalnie dla wszystkich imprezowiczów klubu EPOCA! Więcej informacji o tej imprezie już w PONIEDZIAŁEK! Także już dziś zarezerwujcie sobie czas na kolejny weekend!

Pozdrawiamy

Ekipa z majówki
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone