: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-05-2012 | Premiera najnowszego klipu Śliwy  już w piątek!

Premiera najnowszego klipu Śliwy już w piątek!

17 marca na rynku pojawił się debiutancki album poznańskiego rapera Śliwy zatytułowany „Pełen etat”. Drugim singlem promującym wydawnictwo najmłodszego debiutanta RPS Enterteyment jest utwór „Nie mów, że nie”. W najbliższy piątek (11 maja) odbędzie się premiera klipu do tego utworu

– „Nie mów, że nie” jest niezwykle ważnym dla mnie utworem – mówi Śliwa. – Traktuje o sytuacjach i ludziach bliskich mi i mojemu otoczeniu. Cieszę się, że zrobiliśmy do tego kawałka klip i mam nadzieję, że zachęci on do sprawdzenia całej płyty „Pełen etat”. Już w najbliższy piątek premiera mojego najnowszego klipu, nie przegapcie tego! Zapraszam! – dodaje.

Debiut Śliwy zatytułowany „Pełen etat” jest dostępny od 17 marca. Na płycie nie zabrakło ciekawych gości takich, jak m.in.: Kobra, Bezczel, Kubieszew, RPS, Vixen, Gandzior czy choćby Kroolik Underwood. Młodego rapera od strony producenckiej wspierali DJ. Decks (realizacja) oraz Hirass (produkcja muzyczna).

– Przyznam, że przyjęcie albumu „Pełen etat” Śliwy przerosło moje oczekiwania – mówi Rychu Peja, właściciel wydawnictwa RPS Enterteyment. – nie słabnie zainteresowanie płytą, z pewnością kolejny po klipie do utworu „Pełen etat” teledysk jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę wokół tego wydawnictwa. Obraz powstał do mocnego i szczerego kawałka „Nie mów, że nie”. Premiera nowego klipu już za około dwa tygodnie, tymczasem polecam sprawdzenie trailera – zachęca muzyk.

„Nie mów, że nie”, trailer wideo – http://youtu.be/HVjZVpe8B4E  

„Nie mów, że nie”, mp3 - http://youtu.be/ppxCdVkdzsM

Link do klipu „Pełen etat”: http://youtu.be/cA_XILf4C2E

press
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone