: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-05-2012 | JUWENALIA w klubie EPOCA!


Słuchajcie studenci i imprezowicze... Chyba już każdy wie, że w tym tygodniu studenci obchodzą swoje święto jakie niewątpliwie są  JUWENALIA!

Dokładniej JUWENALIA świętować będziemy 17 Maja... Oczywiście będą oficjalne obchody znaczy się pochody, konkursy i koncerty i to wszystko na placu przy PWSZ na al. Grunwaldzkiej. Gwiazdą tegorocznych juwenali będą SKAMBOMAMBO, PAJUJO oraz duet DJ-i KALWI&REMI...

I właśnie po tym klubowym akcencie zapraszamy wszystkich chętnych imprezowiczów do klubu EPOCA na kontynuowanie dobrej zabawy oczywiście w najlepszych imprezowych klimatach! Już na samym wejściu czekają na Was liczne promocje! Darmowe wejściówki dla studentów oraz dla 50 pierwszych gości DARMOWE piwo na barze! Pamiętajcie o zabraniu swoich legitymacji studenckich!!!

Elbląska PWSZ serdecznie zaprasza do klubu EPOCA na Juwenaliowe imprezowanie w najlepszych klubowych klimatach! 17 Maja po zakończeniu oficjalnych koncertów zapraszamy do klubu EPOCA!


Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone