: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-05-2012 | JUWENALIA w klubie EPOCA!

Słuchajcie studenci i imprezowicze... Chyba już każdy wie, że w tym tygodniu studenci obchodzą swoje święto jakie niewątpliwie są  JUWENALIA!

Dokładniej JUWENALIA świętować będziemy 17 Maja. Oczywiście będą oficjalne obchody znaczy się pochody, konkursy i koncerty i to wszystko na placu przy PWSZ na al. Grunwaldzkiej. Gwiazdą tegorocznych juwenali będą SKAMBOMAMBO, PAJUJO oraz duet DJ-i KALWI&REMI.

I właśnie po tym klubowym akcencie zapraszamy wszystkich chętnych imprezowiczów do klubu EPOCA na kontynuowanie dobrej zabawy oczywiście w najlepszych imprezowych klimatach! Już na samym wejściu czekają na Was liczne promocje! Darmowe wejściówki dla studentów oraz dla 50 pierwszych gości DARMOWE piwo na barze! Pamiętajcie o zabraniu swoich legitymacji studenckich!!!

Elbląska PWSZ serdecznie zaprasza do klubu EPOCA na Juwenaliowe imprezowanie w najlepszych klubowych klimatach! 17 Maja po zakończeniu oficjalnych koncertów zapraszamy do klubu EPOCA!

Epoca na Studencko
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone