: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

31-05-2012 | Brożas zamyka nowy skład RPS Enterteyment!

Przez ostatnich siedem dni RPS Enterteyment prezentowało artystów, którzy zasilą szeregi wytwórni. Poznaliśmy już Młodego PSZ, SB, projekt Kala i Dolcevita, TEWU, zespół Ludwik oraz DVJ Rink. Akcję zamyka Brożas!

Brożas to toruński raper, członek PTP (Północny Toruń Projekt), z którym związany jest także inny raper RPS Enterteyment - Buczer. I to właśnie płyta tej dwójki, czyli projektu B&B (Brożas & Buczer) zatytułowana „Highway 2 Hell” zostanie wydana nakładem RPS Enterteyment jeszcze w tym roku.

W czwartek RPS Enterteyment zaprezentowało artystę o pseudonimie Młody PSZ, przedstawiciela andrychowskiego podziemia, producenta muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z pierwszej solowej płyty Peji „Styl życia G’N.O.J.A” .W piątek ogłoszono, że kolejnym nabytkiem wytwórni jest producent i MC z Olecka - SB, który pracuje nad pierwszym albumem producenckim. Projekt będzie połączeniem utworów instrumentalnych oraz kilkunastu tracków z udziałem raperów, wykonawców reggae i wokalistek. W sobotę do RPS Enterteyment dołączyły artystki, którymi są dwie reprezentantki Białegostoku, Kala i Dolcevita. Znane z udziałów w wielu znaczących projektach, chcą w bieżącym roku spełnić marzenie sprzed lat i wydać wspólną płytę. W niedzielę Peja przedstawił nietuzinkowy i znany również  z show Must Be The Music zespół Ludwik, w poniedziałek pochodzącego z Poznania wirtuoza gramofonów DVJ Rink zaś we wtorek ogłoszono rozpoczęcie współpracy  ze założonym przez rapera Dono na początku lat dziewięćdziesiątych składem Tewu. Dziś tydzień pod znakiem nowych artystów w wytwórni Rycha Peji zamyka znany ze składu PTP Brożas!

Więcej o każdym artyście można dowiedzieć się z oficjalnych stron RPS Enterteyment.

Więcej:
www.rpsenterteyment.pl
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/pejaslumsattack
www.youtube.com/rpsentv
www.youtube.com/pejaslumsattack

press
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone