: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-06-2012 | LATO Z ELBLĄSKĄ ORKIESTRĄ KAMERALNĄ

Niesamowity „Koncert na klarnet i orkiestrę”

15 czerwca 2012 r.

Artur Pachlewski klarnet
Przemysław Fiugajski dyrygent
Elbląska Orkiestra Kameralna

W programie między innymi:Opis: Opis: Opis: „Tydzień przed koncertem w Elblągu, Artur Pachlewski wystąpi pod batutą Krzysztofa Pendereckiego z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia podczas koncertu galowego XXII Mikołowskich Dni Muzyki – jednego z najważniejszych festiwali muzycznych.”Ch. W. Gluck Uwertura do opery "Ifigenia w Aulidzie"

D. Cimarosa Koncert c-moll na klarnet i smyczki
A. Ridout Concertino na klarnet i smyczki
M. Moc "as per"

„Artur Pachlewski to wspaniały, skromny, pracowity, przemiły młody człowiek. Cudowny muzyk i świetny pedagog, uwielbiany przez uczniów. Ceniony na całym świecie. Mnóstwo młodych kompozytorów z Europy Zachodniej dedykuje mu swoje utwory. Interesuje się i muzyką dawną, i współczesną. To wzór artysty….”
Artur Pachlewski należy do grona najwybitniejszych polskich klarnecistów młodego pokolenia, Jako jedyny Polak, będąc stypendystą rządu niemieckiego, ukończył studia mistrzowskie w klasie wybitnego współczesnego wirtuoza klarnetu, prof. Eduarda Brunnera. Artyści, z którymi współpracował oraz krytycy muzyczni podkreślają swój podziw dla znakomitej techniki instrumentalnej, wielkiej muzykalności oraz wyjątkowej wszechstronności, która pozwala muzykowi na swobodne poruszanie się zarówno po obszarach muzyki klasycznej, romantycznej, jak i współczesnej.

Przemysław Fiugajski jest dyrygentem, klawesynistą i dramaturgiem. Brał udział w dyrygenckich kursach mistrzowskich, nagrywał dla Polskiego Radia i Telewizji. Od 2003 roku pracuje w Warszawskiej Operze Kameralnej. Również w 2003 roku otrzymał Stypendium Twórcze Miasta Krakowa, a w 2006 roku stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie teatru.

Bilety: 30zł (ulgowy), 35zł (normalny).

Sala koncertowa Ratusza Staromiejskiego w Elblągu, godz. 19:00

Bilety do nabycia w Biurze Koncertowym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej – Elbląg, Stary Rynek 25 - Ratusz Staromiejski (pn.-pt. 8:00-16:00, wt. 8:00-18:00).
Rezerwacja telefoniczna: (55) 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu

Dodatkowo mamy dla Państwa niezwykłą promocję, 25% zniżki na zakup pakietu promocyjnych biletów na dwa kolejne koncerty Elbląskiej Orkiestry Kameralnej!!!

Przy zakupie biletu na koncert 15 czerwca, bilet na koncert z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej Jerzego Satanowskiego – 9 lipca z 25% rabatem! Ilość biletów promocyjnych ograniczona!

eok
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone