: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-06-2012 | Imprezowy rozkład na WEEKEND od klubu EPOCA!


Wiemy, że wszędzie dookoła tylko EURO i EURO - nam to w gruncie rzeczy mocno nie przeszkadza, ale są ponoć tacy którym już się to znudziło... ;-)

Więc dlatego mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich miłośników dobrego imprezowania na równie dobre imprezy do klubu EPOCA!

Weekend tutaj rozpoczynamy oczywiście od CZWARTKU! Ten dzień jest przeznaczony dla studentów i to oni tego dnia przejmują władzę w klubie! Dla pierwszych 30 gości, którzy zjawią się w klubie do godziny 22.30 czeka 30 darmowych, chłodnych browarków! Przypominam tylko studentom o zabraniu ze sobą legitymacji studenckiej!

W PIĄTEK promocja na wstępie dla wszystkich PAŃ! Do godziny 23.00 wstęp zupełnie darmowy i  najlepsza klubowa impreza do białego rana również zagwarantowana!

W SOBOTĘ nie obejdzie się bez EURO kibicowania! Klub otwieramy już o 20.00 i zapraszamy do wspólnego kibicowania polskiej drużynie w meczu przeciwko Czechom. Wstęp jest darmowy dodatkowo po meczu organizujemy dyskotekę na którą wstęp dla kibiców jest również darmowy!
Gdy Polska wygra z Czechami dla każdego gościa czeka darmowy coctail!

Serdecznie zapraszamy na weekend w klubie EPOCA!

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone