: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-06-2012 | 30 zł to nie dużo – Śliwa wspiera  akcję sprzedaży płyt!

Poznańscy raperzy zainicjowali akcję mającą na celu wsparcie sprzedaży płyt hip-hopowych w Polsce. Pod nazwą „30zł To Nie Dużo” starają się uświadamiać słuchaczy, jak ważne jest kupowanie oryginalnych płyt ulubionych wykonawców.

Jednym z uczestników projektu jest Śliwa, który niedawno wydał nakładem RPS Enterteyment swój debiutancki album „Pełen etat”.

– Akcję prowadzi Loko z Aspiratio Crew, mojej macierzystej ekipy – mówi raper. – Od zawsze miałem świadomość tego, żeby kupować oryginalne płyty ulubionych wykonawców. W momencie, w którym sam wydałem album, zobaczyłem jak to wszystko wygląda od drugiej strony. Jakiego nakładu pracy i inwestycji finansowej wymaga wydanie jednej z tysiąca płyt, które lądują na półkach sklepów muzycznych. Słuchacze muszą mieć tego świadomość. Muszę zdać sobie sprawę wartości każdego rap albumu nagranego i wydanego w naszym kraju. Wszyscy inwestujemy w muzykę, którą kochamy, zarówno raperzy, jak i słuchacze. – dodaje muzyk.

Raperzy zaangażowani w akcję (m.in. Grzybek WNM, Śliwa, Kondzio WNM, Sykuś, Robson, Tycha, Jongmen i DzikiRapGra) nagrali specjalny utwór dostępny tutaj: http://youtu.be/QbVgPq2UfHUWięcej:

www.facebook.com/30zltoNieDuzo
www.facebook.com/sliwarpsenterteyment

press
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone