: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-06-2012 | Fonografika coraz mocniejsza!

Rośnie pozycja Fonografiki na rynku muzycznym i rynku dystrybucji płyt hip-hopowych w Polsce. Fonografika cieszy się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem raperów i producentów.

Na najnowszej TOP 20 liście sprzedaży sieci Empik pozycję zajmują równolegle aż trzy wydawnictwa sygnowane logiem Fonografiki: Kali z płytą „Gdy zgaśnie słońce", Borixon i jego „Rap not dead" oraz Trzeci Wymiar z rewelacyjnym albumem „Dolina Klaunoow". Mało tego, „Gdy zgaśnie słońce” rapera Kali oraz „Rap Not Dead” Borixona wciąż utrzymują się w pierwszej dwudziestce najlepiej sprzedających się płyt w kraju. Najważniejsi raperzy i producenci muzyczni w kraju kierują swoje produkcje właśnie tu, do doświadczonej i zaufanej handlowo firmy. Kolejnym artystą, którego płyta będzie dystrybuowana przez Fonografikę, to album Lukasyno & Kriso zatytułowany „Czas wendetty".

– Cieszymy się, że możemy mieć swój udział w sukcesie współpracujących z nami artystów – mówi Artur z Fonografiki. – Choć mamy ręce pełne roboty, jesteśmy otwarci na kolejne kooperacje – dodaje.

Więcej:

www.fonografika.pl

press
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone