: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-08-2012 | Akwarele Joanny Pacewicz w Galerii Laboratorium

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na kolejną wystawę z cyklu Elbląg Plastyczny. Tym razem w Galerii Laboratorium będzie można oglądać i kupić prace Joanny Pacewicz. Wernisaż wystawy 9 sierpnia o godz. 18. Wystawa czynna do 31 sierpnia.

Joanna Pacewicz (ur. 1967 r.) jest konserwatorem dzieł sztuki , malarką i dekoratorką. W latach 1987-1993 studiowała w Instytucie Malarstwa, Rzeźby i Architektury w Sankt Petersburgu. W roku 1994 otrzymała dyplom na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki ze specjalnością malarstwo temperowe. Przeprowadziła prace konserwatorskie w kościele w Recht (Belgia). W latach 1997-2005 wykładała malarstwo i techniki pozłotnictwa w kilku belgijskich ośrodkach kształcenia artystycznego. Od 2008 r. współpracuje z Pracownią Budowy i Konserwacji Organów w Eupen www.orgelbau-schumacher.be. Aktualnie pracuje w Eupen, wykonując prace pozłotnicze organów z kościoła Corolus Borromeus w Antwerpii.

Joanna Pacewicz wielokrotnie uczestniczyła w Salonach Elbląskich. Jej twórczość malarska obejmuje ikony w klasycznej, starorosyjskiej konwencji oraz współczesne akwarele, które będzie można zobaczyć i kupić w Galerii EL od 9 sierpnia. Jak sama mówi: „Malowanie sprawia mi dużo radości , to moje odczucia kolorystyczne i poszukiwania artystyczne.”

Na wernisaż wstęp wolny.

Galeria El
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone