: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-08-2012 | "Portrety" Miriam Stołowskiej w Klubokawiarni Starovka

Już jutro, 10 sierpnia, o godz. 20 w Klubokawiarni Starovka odbędzie się wernisaż prac Miriam Stołowskiej.

Miriam Stołowska jest tegoroczną absolwentką Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym, a od października rozpocznie studia o specjalności malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest laureatką wielu konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Stypendystka Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego i trzykrotna stypendystka Miasta Elbląg. Na swoim koncie ma kilka wystaw zbiorowych i jedną indywidualną.

    Wystawa będzie nosiła tytuł "Portrety". Na wystawie będzie można obejrzeć około piętnastu prac wykonanych techniką olejną i akrylową.

- Tematyka wystawy nie była z góry założona, z początku malowałam to, co w danym momencie mi się spodobało i mnie uwiodło. Jednak jeden obraz pociągał za sobą chęć namalowania kolejnego i w ten sposób powstało kilkanaście "portretów". Wśród portretowanych postaci znajdują się osoby bardziej i mniej znane, natomiast część prac to autoportrety – opowiada Miriam Stołowska.
- Malując, starałam się wychwytywać akcenty kolorystyczne, wprowadzać barwy kontrastowe, czasem nienaturalne, eksperymentowałam z paletą barw. Tematyka prac i ich forma ma być zrozumiała dla odbiorcy i przyciągać wzrok bogactwem kolorów – mówi autorka prac.
    
W przeważającej części prac postacie magnetyzują spojrzeniem, co pozwala na ich głębszy odbiór. Obrazy są śmiałe i wyraziste.
    
Wystawa zostanie zorganizowana dzięki środkom otrzymanym w ramach stypendium artystycznego Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Stypendium Artystycznego Miasta Elbląg.
    
Aranżacja muzyczna:
DJ LUTER ONE

MUZYKA: Soul / Funk / Acid Jazz / D&B / Baltimore Club Music / R&B / Trap

Prace będzie można oglądać do 24 sierpnia.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone