: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-08-2012 | Rozerwij się w kinie

A dla tych co wolą wyskoczyć w weekend do kina Kino Światowid zaprasza już dzisiaj na komediowy maraton z filmami cyklu Rebel Rebel i premierowym pokazem filmu „Cztery Lwy”. Maraton zacznie się o godzinie 22:00, a w przerwie między seansami będzie można podyskutować na temat produkcji przy przekąskach przygotowanych specjalnie dla uczestników maratonu. Cena biletu dla każdego nocnego marka wynosi 20 złotych.

REBEL REBEL to cykl filmów, którym daleko do przeciętności. W jego skład wchodzą obrazy mocne i wyraziste, orginalne i niebanalne. Rebel Rebel nie mieści się w schematach, prezentuje filmy, których zadaniem jest grać konwencjami, zaskakiwać, poszerzać horyzonty. Filmy z cyklu funkcjonują poza głównym nurtem dystrybucyjnym, bez względu czy są to duże produkcje czy też filmy niezależne.


Podczas maratonu zaprezentujemy:

MORDERCZA OPONA
Autor i reżyser, filmowiec i kompozytor Quentin Dupieux ujawnia swoją najdziwniejszą w branży filmowej wyobraźnię w prawdopodobnie jedynym na świecie filmie, którego głównym bohaterem jest zabójcza opona samochodowa o imieniu Robert posiadająca zdolności parapsychologiczne. Robert, po odkryciu stosu płonących opon, postanawia pomścić swój ród sprawiając, że ludzkie głowy będą eksplodować. Już po pierwszym pokazie w Cannes film zdobył status kultowego hitu.
czas trwania:  1 godz. 25 min.
gatunek:  Dramat, Horror, Komedia
produkcja:  Francja, Angola
reżyseria:  Quentin Dupieux


NORWESKI NINJA:
Film jest częściowo oparty na prawdziwej historii. Norwegia, wczesne lata osiemdziesiąte. Dyplomata Arne Treholt (Mads Ousdal), aresztowany pod zarzutem szpiegostwa dla ZSRR, zostaje skazany na dwadzieścia lat więzienia. W rzeczywistości Treholt nie jest jednak szpiegiem, lecz wojownikiem ninja, który na tajne polecenie króla Olafa dowodził specjalnym oddziałem do walki o suwerenność kraju. Gdy na horyzoncie pojawia się zagrożenie w postaci nowej organizacji terrorystycznej, klan wojowników ninja żyjący na odosobnionej wyspie teleportuje się, by połączyć siły z Treholtem i wspólnie stanąć do walki z przeciwnikiem. Odrealniona wizja czy nowe oblicze historii?
czas trwania:  1 godz. 17 min.
gatunek:  Komedia, Akcja
produkcja:  Norwegia
reżyseria:  Thomas Cappelen Malling

4 LWY:
Czy możliwym jest śmiać się ataku terrorystycznego? Wyrafinowana, czarna komedia udowadnia, że tak. W pewnym brytyjskim mieście czterech mężczyzn ma tajny plan. Omar jest zniesmaczony tym, jak traktowani są Muzułmanie na całym świecie i postanawia zostać żołnierzem – męczennikiem. Nie ma wprawdzie doświadczenia w prowadzeniu "świętej wojny", ale wie, że musi zrobić w życiu coś doniosłego. Ataku na imperialistyczny Zachód nie przeprowadza się jednak w pojedynkę. Omar rekrutuje więc do pomocy swoich przyjaciół. Problem w tym, że członkowie jego dżihad komando mają więcej zapału niż rozumu: uzbrajają w bomby kruki, kupują materiały wybuchowe na Amazonie, połykają karty SIM, by uniknąć inwigilacji. A to tylko niektóre z "genialnych" pomysłów terrorystów. Raj jest już blisko. Na drodze do męczeńskiej śmierci zamachowców może stanąć jednak... ich własna głupota.
czas trwania:  1 godz. 41 min.
gatunek:  Dramat, Komedia
produkcja:  Francja, Wielka Brytania
reżyseria:  Christopher Morris17 sierpnia, godzina 22:00
Sala Kameralna Kina Światowid
Cena biletu: 20 zł
Rezerwacje: 55 611 20 68/76

de Funk
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone