: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-08-2012 | Fireshow na urodziny Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego

Już 18 sierpnia (sobota) Elbląski Oddział Abstrakcyjny, zrzeszający elbląską aktywną młodzież, świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji zapraszamy wszystkich elblążan do udziału w naszym jubileuszu.


„Do przodu Elbląg! Niech się dzieje!” - te słowa najlepiej określają zapał i cele Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego. EOA to grupa młodych, twórczych, szalonych ludzi, którzy w szarej elbląskiej codzienności wyszukują przestrzeni do niestereotypowych działań, biorą udział w zadaniach organizacyjno-technicznych wspierających ważne imprezy artystyczne, organizowane przez lokalne instytucje kultury i organizacje pozarządowe.

Już od roku działamy w Elblągu. 19 sierpnia 2011 roku zorganizowaliśmy naszą pierwszą akcję, czyli „Bitwę na Poduszki” pod Bramą Targową. Nasze kolejne przedsięwzięcia cieszyły się coraz większą popularnością, zarówno wśród młodzieży, jak i nieco starszych elblążan.
Dzięki organizowaniu i przyłączaniu się do  różnych inicjatyw, chcemy promować nasze miasto jako ciekawe i inspirujące, niekiedy wbrew elbląskim malkontentom.

Z okazji I urodzin Oddziału przygotowaliśmy pokaz tańca z ogniem. Wspólnie z nami zaprezentuje się Pracownia Maswerk z Malborka oraz grupa Drakar z Braniewa. Poza pokazem, dla wszystkich zainteresowanych odbędą się warsztaty z pirotechniki scenicznej.

- Nasze spotkanie nie będzie kolejną szkółką tricków na kij czy poi. Skupimy się na tym, jak przy pomocy swojego sprzętu i posiadanych umiejętności zrobić spektakl, który przykuje uwagę widzów - zapowiada Szymon Klein z Pracowni Maswek. - Każdy zainteresowany przekona się, że nie poziom umiejętności kuglarskich decyduje o tym, czy zbudujemy więź z publicznością. Zapraszamy wszystkich, którzy występują lub planują występować na scenie czy na ulicy - niezależnie od poziomu umiejętności kuglarskich - dodaje Szymon.


PROGRAM:

18 sierpnia (sobota)

15.30 -18.00 - Warsztaty z komponowania spektakli ogniowych- prowadzenie: Szymon Klein Pracownia Maswerk
Miejsce: siedziba Stowarzyszenia Elbląg Europa (ul. Warszawska 55)

21.45 - Pokaz fireshow w wykonaniu Oddziałowców z gościnnym udziałem Pracowni Maswerk oraz grupy Drakar
Miejsce: Dziedziniec CS Galeria EL (ul. Kuśnierska 6)

Organizator: Elbląski Oddział Abstrakcyjny
Współorganizatorzy: Departament Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu, CS Galeria EL
Partnerzy: Pracownia Maswerk, Grupa Drakar, Stowarzyszenie Elbląg Europa


Więcej informacji można znaleźć na naszym Oddziałowym profilu. Serdecznie zapraszamy! “Do przodu Elbląg! Niech się dzieje!”

Kamil Zimnicki Koordynator EOA
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone