: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-09-2012 | Relacja z festiwalu Elbląg Rocks Europa 2012

W piątek (31.08) już od wczesnych godzin porannych trwały przygotowania do piątej edycji Elbląg Rocks Europa. Do czterogodzinnego pojedynku stanęły wszystkie festiwalowe kapele. Gdy czas bitwy się zakończył, nadszedł czas świętowania.

Już od wczesnych godzin porannych trwały przygotowania do piątej edycji Elbląg Rocks Europa, w tym roku festiwal odbył  się na parkingu Muzeum Archeologiczno – Historycznego. Mimo początkowych obaw o pogodę matka natura nie pokrzyżowała planów organizatorom ERE i już od godziny 12 rozpoczęły się warsztaty. Kuglarze uczyli wszystkich chętnych posługiwania się poi i kręcenia widowiskowych akrobacji.

O 16:00 czasu warszawskiego rozpoczęły się zmagania w kategorii Battle of the Bands. Do czterogodzinnego pojedynku stanęły wszystkie festiwalowe kapele. W czasie gdy mocne muzyczne brzmienia rozlegały się w powietrzu nad Starym Miastem wszyscy przybyli fani mogli oddawać głosy na swych faworytów. Frekwencja wyborcza była tak duża, że przygotowana przed organizatorów urna pękała w szwach. Głos ludu przemówił zwycięzcą nagrody publiczności został elbląski zespół YHY. Jurorzy postawili też na kapelę Shadow Archetype która zdobyła wyróżnienie oraz na zwycięzcę  tegorocznej odsłony festiwalu, zespół Différent. Laureaci nie kryli swojego szczęścia z odniesionej wiktorii i słusznie gdyż poziom wszystkich uczestników był naprawdę wysoki.

Czas bitwy się zakończył, nadszedł czas świętowania. Pierwszymi  gośćmi którzy wystąpili w wieczornej części ERE byli Tora Tora Tora, którzy wprowadzili publiczność w stan euforii. Tuż po nich na scenę weszli chłopacy z Uncle Jeyphon. Gdy zakończyli koncert w duszach przybyłych zapłonął ogień. Fireshow zaprezentowany przez ekipę z Braniewa, Warszawy i Elbląga sprawił, że temperatura doprowadziła do wrzenia emocje zgromadzonych. Zwieńczeniem wieczoru okazał się rewelacyjny koncert Kuśka Brothers, których publiczność najchętniej nie wypuściła by ze sceny.

Wszelkie informacje o festiwalu zawarte są na stronie Elbląg Rocks Europa ere.elblageuropa.pl oraz na Facebooku na profilu Elbląg Rocks Europa jak i na wydarzeniu Festiwal Elbląg Rocks Europa 2012

Elbląg Rocks Europa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone