: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-09-2012 | Premierowy pokaz filmu „prEL”

Młodzi elbląscy filmowcy zapraszają na premierowy pokaz filmu „prEL” zrealizowanego w ramach projektu „Młodzi Medialni” premiera odbędzie się 27.09.2012 o godz. 17:00 w Kinie CSE "Światowid" (sala kameralna).

 W ramach działalności internetowej telewizji młodzieżowej Kreatywni.tv, która rozwinęła się przy Stowarzyszeniu Strefa Działań Kreatywnych młodzież realizuje projekt „Młodzi Medialni”, którego celem jest utworzenie filmu dokumentalnego o historii Elbląga. Przy wykorzystaniu innowacyjnych metod chce trafić do swoich rówieśników i przekazać im historię ich rodzinnego miasta.

Zakładamy, iż DVD trafi do wszystkich szkół (gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych) w Elblągu i będzie stanowiło urozmaicenie zajęć lekcyjnych w szkołach. Mamy nadzieję, że poprzez nasze działania damy rzetelny obraz przeszłości oraz piękne świadectwo patriotyzmu lokalnego elbląskiej młodzieży.  Jesteście ciekawi ? Oceńcie naszą pracę po obejrzeniu filmu!

Rozrywka w Elblągu
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone