: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-09-2012 | Multikino Zaprasza

Salma Hayek jako szefowa
narkotykowego kartelu i Karl Urban w roli sędziego

W najbliższy piątek, 28 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć „Savages: ponad bezprawiem” z gwiazdorską obsadą oraz „Dredd 3D”.

Pierwsza propozycja Multikina to opowieść o miłości, narkotykach, pieniądzach i porwaniu. Film Olivera Stone’a - „Savages: ponad bezprawiem” dedykowany jest fanom kina z pogranicza kryminału i thrillera. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą jak Blake Lively wciela się w rolę dziewczyny, romansującej z dwoma plantatorami marihuany. Zostaje ona porwana przez gangsterów z meksykańskiego kartelu narkotykowego, po tym, jak hodowcy odmawiają im udziału w zyskach. W filmie występują również: Salma Hayek i John Travolta.

Natomiast „Dredd 3D” to wizja Ameryki przyszłości, a konkretnie ociekającej przemocą metropolii Mega City One, której mieszkańcy żyją w nieustannym strachu. Dredd to jeden z sędziów, którzy są narzędziem systemu, wymierzającym sprawiedliwość. Zostaje mu przydzielone zadanie przetestowania nowej rekrutki – Cassandy Anderson. O tym, co przyniesie ich wspólny patrol widzowie dowiedzą się już za parę dni.
Bilety na premierowe pokazy w sieci Multikino będzie można kupić w kasach kin oraz zarezerwować lub kupić na stronie www.multikino.pl.
Więcej informacji można znaleźć również na stronie www.multikino.pl

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone