: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-10-2012 | WYBIELANIE ZĘBÓW – PROMOCJA 349zł

Znajdź nas - www.szerokiusmiech.pl

Współczesne wybielanie zębów na bazie nadtlenków zyskało popularność w latach 90tych poprzez zastosowanie nakładek wybielających wykonywanych w gabinetach stomatologicznych. Ten sposób wybielania wprowadził "rewolucję uśmiechu". Efekty wybielania uzyskane przy zastosowaniu nakładek są porównywalne do wybielania zębów lampą w gabinecie. Badania kliniczne donoszą, że długotrwałe wybielanie nakładkowe może być nawet bardziej skuteczne niż jednorazowe wybielanie zębów lampą w gabinecie.

Długotrwałe rezultaty: Zęby można rozjaśnić o kilka tonów. Jeżeli odpowiednio dba się o zęby, to rezultat utrzymuje się nawet do jednego roku.

Zróżnicowanie środków wybielających: Przy wybielaniu nakładkowym istnieje możliwość stosowania wielu preparatów wybielających o różnych stężeniach. Nakładki wykonane w gabinecie mogą służyć przez wiele lat, a pacjent może zmieniać tylko rodzaj preparatu wybielającego.

Wygoda i niezależność: Zęby można wybielać w domu o każdej porze dnia lub nocy w krótszym lub dłuższym okresie czasu. Nakładkowy system wybielania zębów można również stosować w trakcie podróży lub w pracy.

Koszt: Na koszt wybielania zębów nakładkami składają się dwa czynniki. Pierwsza część to nakładki (szyny) wybielające, wykonywane JEDNORAZOWO, a druga część to preparat wybielający.

Promocja: Nowa jesienna cena, już teraz koszt wybielania zębów to:  349 zł

Rezerwacja telefoniczna -  881 628 431


--------------------------------- artykuł reklamowy ----------------------------------------

www.szerokiusmiech.pl
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone