: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-10-2012 | Wykłady z historii sztuki w Galerii EL

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza już od dziś na darmowe, cotygodniowe zajęcia „Znaczenia. Konteksty. Sztuka II poł. XX wieku”, które będą odbywały się w każdy poniedziałek o godz. 17. Są one przeznaczone dla wszystkich osób, interesujących się naukami humanistycznymi – filozofią, historią, sztuką, chcących pogłębić swoją wiedzę, być może wziąć udział w konkursach czy olimpiadach, a także uczniów i studentów, chcących dobrze przygotować się do matury, testów kompetencji czy zajęć. Prowadzenie: Jarosław Denisiuk.

Podczas spotkań będzie można poznać najsłynniejsze dzieła, nazwiska i kierunki sztuki światowej oraz dowiedzieć się jak wykorzystać media w celu poznania historii i współczesności. Gwarantujemy, że po zajęciach każdy z uczestników nie powinien mieć problemu z opisaniem osiągnięć sztuki XX w., ocenieniem wkładu sztuki współczesnej w kulturę światową czy wymienieniem najważniejszych wydarzeń z historii sztuki 19. i 20. w.

Młodsi uczestnicy nauczą się samodzielnie i świadomie korzystać z różnego rodzaju słowników tematycznych, wydawnictw encyklopedycznych, serii wydawniczych, zbiorów muzealnych, Internetu, radia i telewizji jako źródła informacji. Dowiedzą się także jak poprawnie redagować różne formy wypowiedzi pisemnych takich jak sprawozdanie bądź recenzja. Nie powinien mieć także problemu z opisaniem osiągnięć sztuki 19. i 20. w., ocenieniem wkładu sztuki współczesnej w kulturę światową czy wymienieniem najważniejszych wydarzeń z historii sztuki 19. i 20. w.

Galeria El
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone