: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

16-10-2012 | ENMEF - Noc Grozy i Horrorów w Multikinie !

Zgodnie z niepisaną tradycją w ostatni piątek października w Multikinie odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów. Na widzów czeka coroczna dawka strachu i napięcia w postaci przeglądu filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu ostatnich miesięcy.

Ciemna sala kinowa, ogromny ekran, przerażające sceny oraz napięcie, które nie pozwoli uczestnikom ENEMEFU usnąć nawet po powrocie do domu… Poznaj czający się wszędzie STRACH... Już 26 października o 22.00 weź udział w Nocy Grozy i Horrorów!

Podczas tegorocznego ENEMFU we wszystkich kinach sieci Multikino pokazane zostaną cztery mroczne i  mrożące krew w żyłach filmy. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie trzymają w napięciu i potrafią przestraszyć. W repertuarze: premierowy „Internat", porównywana do kultowego „Egzorcysty" „Kronika opętania", mroczny i zagadkowy „Dom w głębi lasu" oraz tajemnicza i ciesząca się znakomitymi opiniami „Kobieta w czerni". Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl. Głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

Bilety na to wydarzenie można kupować przez stronę www.multikino.pl oraz w kasach kin już od 13 października.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

ENEMEF - Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone