: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-10-2012 | Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej

Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej (27.10 – 21.12) to wielkie święto dla Fanów różnych odmian muzyki klubowej. Wydarzenie wspiera Prezydent Grzegorz Nowaczyk. Jesienny salon startuje w tą sobotę, 27.10 w miejscu o solidnej klubowej tradycji od godziny 19:00 (Bollywood Bowling Club), a skończy się 21.12 imprezą Końca Świata. W Sobotę decyzją organizatorów do 21:00 wejście do Bollywood jest darmowe. Na najlepiej przebranych uczestników Halloween czekają bardzo ciekawe niespodzianki!


Zapraszamy na ponad dwumiesięczny Jesienny Salon Muzyki Elektronicznej adresowany do wszystkich tych, którzy w czasie wolnych jesiennych chwil nie dają ponieść się melancholii i wybierają aktywny wypoczynek przy muzyce.

Sobota to najlepszy dzień na imprezę Halloween. Do godziny 21:00 wejście na imprezę jest bezpłatne, warto również pomyśleć o Halloween’owym przebraniu, posiadacze najlepszych kostiumów mogą liczyć na niespodzianki na miejscu w klubie.

BollywoodBowling
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone