: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-12-2012 | TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH, PROFESJA ELBLĄG

TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH, PROFESJA ELBLĄG

Nauka trwa 2 lata, tj. 4 semestry.
Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym

Na tym kierunku mogą uczyć się wszystkie zainteresowane osoby bez względu na wykształcenie. Jedynym wymogiem jest skończenie 18 roku życia.

Kwalifikacje:

    K1. Wykonywanie zabiegów fryzjerskich,

    K2. Projektowanie fryzur.


Balejaż? Pasemka? Trwała? Farbowanie? Już niedługo nie będziesz mieć wątpliwości! W Profesji nauczymy Cię nie tylko, jak przeprowadzać te zabiegi, ale także, jak profesjonalnie obcinać, przedłużać, czesać i pielęgnować włosy. Nasi specjaliści pokażą Ci, jak fachowo przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze włosów i skóry głowy przez wykonywanie między innymi: masażu, nacierania, okładów, kąpieli oraz stosowanie różnego rodzaju specjalistycznych preparatów leczniczo-kosmetycznych.
W Profesji w Elblągu poznasz tajniki stylizacji, by bez problemu dopasować fryzurę do okazji oraz typu urody i temperamentu klientki. W Profesji przekażemy Ci naszą wiedzę i umiejętności w zakresie doradzania klientom, jak dbać o włosy, jak je pielęgnować oraz jak dobierać fryzurę i uczesanie. W Profesji w Elblągu dowiesz się wszystkiego o sprzęcie, narzędziach i materiałach fryzjerskich oraz ich zastosowaniach. Pokażemy Ci także najnowsze trendy i nauczymy, jak korzystać z wszelkich nowinek.

Perspektywy zatrudnienia:

Pracę znajdziesz w salonach fryzjerskich w Polsce i za granicą. Możesz też pracować w teatrze, mediach, wysokiej klasy hotelach. Praca czeka na Ciebie również w pracowniach peruk, tres i tupetów. Zdobyte kwalifikacje pozwolą Ci także na otworzenie własnego salonu fryzjerskiego lub studia stylizacji fryzur.

Szkoła Policealna Profesja w Elblągu
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone