: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-01-2013 | Liszon Liszewski - elblążanin plastyczny - Galeria El

Z początkiem Nowego Roku Galeria EL zaprasza na kolejne wystawy z cyklu Elbląg Plastyczny, prezentujące artystów lokalnych. Od 24 stycznia w przestrzeni Galerii Laboratorium swoje prace prezentować będzie awangardowy artysta, funkcjonujący pod pseudonimem Liszon Liszewski.

Jak pisze sam o sobie:
„Liszon Liszewski - Bez wątpienia najwybitniejszy elblążanin od czasów Mieszka I. Jego wernisaże zawsze charakteryzowały się najwyższym współczynnikiem wykwintności, aprobowanym także w 100% przez zwolenników starej ery jazzu i feng shui. Bez wątpienia rządził także na dzielni i w blokach. Zastał Żuławy gliniane, a zostawił całkowicie cyberstechnicyzowane - stało się to między innymi za sprawą wdrożenia jego 873 patentów, oscylujących wokół zjawiska szeroko pojętej cyborgizacji. (...) Dzięki synergicznej dyfuzji struktur wiedzy i władzy rozpoczął ogólnoziemską transformację w dziedzinie biotworzyw sztucznych, co zaowocowało zakończeniem, trwającego od początków rewolucji przemysłowej, konfliktu między prymitywoagrarystami ekologii głębokiej, a technoeunuchami smolnego przemysłu. Prace Liszona tworzone są na podstawie szeregu algorytmów opracowanych przy współpracy z najwyższej rangi specjalistami sektora bankowych derywatów. W przypadku rysunku instrumenty te decydują o kształcie każdej pojedynczej kreski, co dla kolekcjonerów jest gwarancją najwyższego przyrostu wartości w stosunkowo krótkim okresie czasu. Dodatkowym czynnikiem napędzającym wzrost z inwestycji są przewidywane sinusoidalnie sytuacje cyklicznej śmierci klonów Liszona, których hodowla ma zostać uruchomiona z początkiem 2013 roku.”

Dla tych natomiast, którym takie myślenie artysty o samym sobie wydaje się niejasne czy też wydumane, mamy informację bardziej wyważoną: prace Liszona Liszewskiego oglądać mogliśmy już w Galerii EL podczas kilku edycji „Salonu Elbląskiego”. Jego rysunki za każdym razem zwracały uwagę znakomitym warsztatem, a także swobodą, a jednocześnie pewnością poprowadzonej kreski. Z aktualnych ustaleń z artystą wynika, że rysunki będzie można kupić „na metry”.

Efekty działalności Liszona można zobaczyć na jego blogu: http://dardef.blogspot.com/
Facebook: https://www.facebook.com/events/465570393499739/

Wystawa czynna do 10 lutego 2013

Już teraz chcemy też zaprosić na kolejną wystawę z cyklu Elbląg Plastyczny, podczas której będzie można zobaczyć nowe prace Aleksandry Matulewicz. Wernisaż: 28 lutego 2013 r. godz. 18

Galeria El Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone