: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-01-2013 | Mulitkino Zaprasza - Informacje

Adaptacja powieści, dramat oparty na prawdziwej
historii oraz komedia już niebawem w Multikinie

Już 25 stycznia, każdy widz znajdzie na ekranach Multikina coś dla siebie, bowiem do kin wchodzą trzy produkcje: „Nędznicy”, „Niemożliwe” oraz „Podejrzani zakochani”.

Akcja filmu „Nędznicy” toczy się na tle wydarzeń rewolucji francuskiej i wojen napoleońskich. Przedstawia losy kilku bohaterów, które stanowią uosobienie ludu francuskiego w trakcie trudnych czasów. Jean Valjean – galernik, po 19 latach więzienia wychodzi na wolność, gdzie odnajduje sens dobra i staje się obrońcą skrzywdzonych. Mimo wszystko, losy z przeszłości nie dają mu spokoju…

„Niemożliwe” to obraz prawdziwych zdarzeń, które miały miejsce w 2004 roku w Tajlandii. Poruszająca historia małżeństwa, które wraz z trójką dzieci postanowiło spędzić święta Bożego Narodzenia w tropikalnym raju. Jednak zamiast rajskiego odpoczynku, rodzina staje oko w oko z żywiołem – falą Tsunami. Woda, która na swojej drodze nie oszczędza nikogo, ani niczego, nie pokonuje jednak nadziei na przeżycie.

Ostatnia propozycja to „Podejrzani zakochani” to ciąg miłosno – kryminalnych zdarzeń, intryg i pomyłek, w które zostają zamieszane zupełnie postronne osoby, między innymi spragniona bliskości Barbara i nieśmiały Michał. Para ta poznała się za pośrednictwem Internetu, jednak w obawie przed porażką, na spotkanie w rzeczywistości wysyłają swoich atrakcyjnych zastępców. I tak, w ciąg przewrotnych zdarzeń wplątani w nie zostają: romantyczka, inteligent, femme fatale, rabuś, oszust i kierownik – służbista.

Bilety na premierowe pokazy już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone