: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-01-2013 |  CarnivEL w Galerii EL

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki oraz Galeria EL zapraszają na karnawałowy wieczór CarnivEL do Krużganka, który 26 stycznia od godz. 21.30 wypełni się muzyką klubową. Za sterami gramofonów staną dobrze znani elblążanom dj-e: Housekilla, Damian Sokolovsky, Haidamone i s.move.

Motywem przewodnim imprezy będą maski karnawałowe - zachęcamy do samodzielnego ich wykonania bo dla najciekawszych projektów przewidywana jest nagroda.

► Wstęp od godz. 20.00
DJ start: 21.30

► Bilety: 5 zł☢ S.MOVE ☢ CHICAGO ☢

Będąc rodowitym mieszkańcem Chicago, miasta House Music, ten rodzaj muzyki stał się integralną częścią jego duszy. Jednak nie zapoznał się z nią formalnie aż do póżnych lat 90 kiedy to zaczęto lawinowo organizować undergrandowe imprezy ‘rave’ w Columbus, Ohio. To właśnie tam poddawał się szaleństwom na parkietach w trakcie legendarnych imprez na całym środkowym zachodzie. Stamtąd rozpoczynał też swoje pielgrzymki do mekki muzyki House Chicago i muzyki Techno Detroit słuchając takich pionierów jak Paul Johnson, Richie Hawtin, Derrik Carter, Terrance Parker i wielu, wielu innych. Od tamtej pory jest zainspirowany dźwiękiem i synergią możliwości muzyki elektronicznej ze względu na jej wszechstronność oraz umiejętność absorbowania muzyki każdego innego gatunku i natychmiastowego przekształcania jej w hipnotyczno-powalający beat 4/4. Obecnie mieszka w Elblągu, w Polsce i pracuje prowadząc ze swoim partnerem - Fosterem Tannerem, wytwórnię "Sour Mash Audio" uworzoną w Memphis.

www.soundcloud.com/sour-mash-audio
www.soundcloud.com/mr-move
www.facebook.com/sourmashaudio
www.facebook.com/sdotmove


☢ HAIDAMONE ☢ ELBAG ☢

Rodowity elblążanin, swoją przygodę z muzyką rozpoczął już na dyskotekach w szkole podstawowej bawiąc się w DJ-a. Nie wiedział jeszcze wtedy co to tak naprawdę oznacza. Lata upływały, muzyka zaczynała inspirować go coraz bardziej. Pod koniec szkoły średniej postanowił tworzyć własne utwory. Początkowo zaczęło się to od zwykłego układania perkusji, powoli ewuluując w sampling czy też wlasnoręczne układanie melodii. W dużej mierze wpływ na to miała muzyka amerykańska z lat 80 - house ,techno czy minimal. Były to główne nurty, które zainspirowały go do pracy. Po wielu latach eksperymentowania z różnymi stylami i gatunkami odnalazł się w deep i jackin house. Te dwa style najbardziej pozwalają mu rozwijać żagle podczas imprez oraz mają ogromny wpływ na jego wyobraźnię muzyczną ,napędzającą go wciąż do dalszego działania.

https://soundcloud.com/haidamone
www.facebook.com/djhaidamone

☢ DAMIAN SOKOLOVSKY ☢ ELBLAG ☢

Człowiek od wielu lat związany ze sceną undergroundowej muzyki tanecznej. Porusza się w takich gatunkach jak deep house i techno lecz niejednokrotnie pokazywał że cięzko mu utrzymać się wyłącznie w tych dwóch nurtach. Obecnie można go usłyszeć w jednym z elbląskich klubów gdzie wraz z Maiq oragnizują cykliczne imprezy.

https://soundcloud.com/damiansokolovsky
https://www.facebook.com/DamianSokolovsky

☢ HOUSEKILLA ☢ ELBLAG ☢

Dj Sax obecny od 7 lat na elbląskim horyzoncie muzycznym, znany z wszystkich możliwych Housowych brzmień - od Deep przez Soulfull, Nu-Disco, Funk, Classic, Disco House. Tego Jednego wieczoru pojawi się jako Dj HouseKilla by przypomnieć brzmienia od których zaczęła się jego przygoda - soczysty Funk w każdej jego Housowej wariacji.

Galeria El Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone