: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-02-2013 | Noc pełna miłości, czyli ENEMEF: Walentynki w Multikinie

W piątek 15 lutego z okazji Święta Zakochanych w kinach sieci Multikino odbędzie ENEMEF: Walentynki z czterema produkcjami prezentującymi odmiennie spojrzenia na miłość: „Poradnik pozytywnego myślenia”, „Kochankowie z księżyca”, „Drive” oraz „Cafe de flore”.


ENEMEF: Walentynki to propozycja nie tylko dla zakochanych par, ale także dla tych, którzy cenią klimatyczne, zabawne, a także refleksyjne kino. Cztery historie, cztery spojrzenia na miłość i cztery świetne, niebanalne filmy, dalekie od przesłodzonych, hollywoodzkich produkcji.

W nocy z 15 na 16 lutego w trakcie ENEMEFu: Walentynki zostanie zaprezentowany nominowany do Oscara „Poradnik pozytywnego myślenia”, który łamie stereotyp komedii romantycznej. Ponadto w repertuarze: bajkowi „Kochankowie z Księżyca", ostry i kultowy już „Drive" oraz nastrojowe „Cafe de flore". Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl. Głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.
Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
ENEMEF: Walentynki odbędzie się w piątek, 15 lutego 2013 r. w 26 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl i www.enemef.pl.

Informacje o filmach:

Poradnik pozytywnego myślenia
Silver Linings Playbook, USA 2012, 122
reżyseria i scenariusz: David O. Rusell
obsada: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Chris Tucker
muzyka: Danny Elfman

"Poradnik pozytywnego myślenia" zdobył aż 8 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film i reżyserię, został także oceniony na 8,1 punktów przez użytkowników serwisu IMDb.

Pat Solitano stracił pracę, dom oraz żonę co przypłacił kilkumiesięcznym pobytem w szpitalu psychiatrycznym. Po wyjściu postanawia odnaleźć utracony życiowy optymizm, co jest tym trudniejsze, że jego żona ponownie wyszła za mąż. Niezrażony tym Pat wprowadza się do swoich rodziców i zaprzyjaźnia z młodą sąsiadką ze skłonnością do depresji, która po śmierci męża prowadzi bujne życie seksualne.

W tym filmie zostały zgrabnie połączone momenty refleksyjne, zabawne i smutne. Reżyser, a także doskonali aktorzy uwodzą widza każdą minutą filmu, grzechem byłoby im się nie poddać.

Kochankowie z Księżyca
Moonrise Kingdom, USA 2012, 94
reżyseria: Wes Anderson
scenariusz: Wes Anderson, Roman Coppola
obsada: Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Tilda Swinton
muzyka: Alexandre Desplat

"Kochankowie z Księżyca" to błyskotliwy film, który przez wielu uważany jest za najlepszy w dorobku Andersona. To piękne, poetyckie kino, które działa na wszystkie zmysły.

Lato 1965 roku, dwoje nastolatków Suzy i Sam zakochują się w sobie bez pamięci. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia w lasach Nowej Anglii. Na ich poszukiwania wyrusza kapitan Sharp.

Edward Norton w roli uroczego skauta i Bruce Willis jako ciapowaty policjant gwarantują doskonałą rozrywkę.

Drive
USA 2011, 95
reżyseria: Nicolas Winding Refn
scenariusz: Hossein Amini
obsada: Ryan Gosling, Carey Mulligan, Albert Brooks
muzyka: Cliff Martinez

Najgłośniejszy film 2011 roku, zdobywca Złotej Palmy w Cannes za najlepszą reżyserię.

Bezimienny kierowca za dnia jest kaskaderem filmowym, a w nocy pomaga przestępcom uciekać z miejsc zbrodni. Mimo bezustannej jazdy na krawędzi wydaje się całkowicie niewzruszony. Milczący, spokojny i opanowany nie okazuje żadnych emocji. Pewnego dnia poznaje Irene i traci dla niej głowę...

Wiele osób uważało, że za swoją rolę Ryan Gosling powinien otrzymać Oscara, ogromnym zaskoczeniem było to, że nie dostał nawet nominacji.

Cafe de flore
Francja, Kanada 2011, 120
reżyseria i scenariusz: Jean Marc-Vallee
obsada: Vanessa Paradis, Kevin Parent, Helene Florent
muzyka: Pierre Cottereau

Klimatyczny film twórcy doskonałego C.R.A.Z.Y. to obraz, który uwodzi piękną muzyką i niezwykłymi zdjęciami.

Jacqueline to młoda matka wychowująca syna w latach 60. XX wieku w Paryżu. Antoine to niedawno rozwiedziony popularny DJ, mieszkający współcześnie w Montrealu. Tym, co połączy te dwie historie, jest miłość, pełna euforii, obsesyjna i ponadczasowa.

Na ścieżce dźwiękowej do filmu znalazły się m.in. utwory: The Cure, Pink Floyd oraz Sigur Ros.

***
Informacje o spółce Multikino:
Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 27 kin w 21 miastach Polski z łączną liczbą 226 ekranów i 49 119 miejsc. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w światowej klasy projektor cyfrowy "Christie", fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone