: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-02-2013 | Bitwa na teledyski w Krużganku Galerii EL

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej elbląskiej bitwie teledyskowej – YouTube Slam, która odbędzie się w Krużganku Galerii EL 9 marca 2013 r. Do 24 lutego szukamy liderów drużyn – damskiej i męskiej, które zmierzą się w pojedynku!

YouTube Slam zostało zainspirowane podobnym wydarzeniem, zrealizowanym w ubiegłym roku przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Wtedy do udziału zaproszono dwójkę artystów: Maurycego Gomulickiego oraz Annę Zaradny, którzy puszczając naprzemiennie materiał z youtube wytworzyli swoisty wideokolaż.

YouTube Slam w Galerii EL
będzie oparty na rywalizacji dwóch 3-osobowych drużyn - damskiej i męskiej. Ich zadaniem będzie takie dobranie teledysków, by zdobyły one poparcie publiczności podczas 5 rund. Nie będą to jednak przypadkowe wideoklipy - tematem przewodnim (jak na okolice 8 marca przystało) będzie kobieta/kobiecość. Interpretację tematu pozostawiamy drużynom. Dla drużyny zwycięskiej przewidujemy nagrodę - póki co niespodziankę :)

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 24 lutego na adres beata.b@galeria-el.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, wiek, kilka słów o sobie: zainteresowania, aktualne zajęcie oraz 5 propozycji teledysków o szeroko rozumianej tematyce kobiecej, które poddamy ocenie zarówno pod kątem muzycznym jak i wizualnym. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Z wybranymi osobami skontaktujemy się osobiście. O postępach będziemy na bieżąco informować.

Informacje:
Beata Branicka
CS Galeria EL
Tel. 55 625 67 80
beata.b@galeria-el.pl

Galeria El Zaprasza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone